Komisje Rady Gminy
KOMISJE RADY GMINY BRZEŻNO IX KADENCJI 2024 – 2029
Komisja Rewizyjna:
1) Dębniak Dariusz Tadeusz - przewodniczący Komisji;
2) Janiszewska Małgorzata Jadwiga - wiceprzewodniczący Komisji;
3) Świder Marcin Jan - członek Komisji;
Komisję ds. skarg, wniosków i petycji:
1) Kobyłka Sławomir Andrzej - przewodniczący Komisji;
2) Bartosiewicz Mirosław Marian - wiceprzewodniczący Komisji;
3) Ilewicz Jagoda - członek Komisji;
Komisja ds. Budżetowych:
1) Szyjka Danuta - przewodniczący Komisji;
2) Chojnacki Rafał Łukasz - wiceprzewodniczący Komisji;
3) Janiszewska Małgorzata Jadwiga - członek Komisji;
4) Gruchot Krzysztof Leon - członek Komisji;
5) Felińska Magdalena - członek Komisji;
Komisja ds. Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej:
1) Felińska Magdalena - przewodniczący Komisji;
2) Szyjka Danuta - wiceprzewodniczący Komisji;
3) Świder Marcin Jan - członek Komisji;
4) Chojnacki Rafał Łukasz - członek Komisji;
5) Naumiec Robert Marek - członek Komisji;
Komisja ds. Rolnictwa i Ochrony Środowiska:
1) Bartosiewicz Mirosław Marian - przewodniczący Komisji;
2) Sławomir Andrzej Kobyłka - wiceprzewodniczący Komisji;
3) Biskupski Krzysztof - członek Komisji;
4) Ilewicz Jagoda - członek Komisji;
5) Dariusz Tadeusz Dębniak - członek Komisji;
KOMISJE RADY GMINY BRZEŻNO VIII KADENCJI 2018 – 2024
Komisja Rewizyjna:
1) Raducki Janusz - przewodniczący Komisji;
2) Bafia Renata - członek Komisji;
3) Janiszewska Małgorzata - członek Komisji;
Komisję ds. skarg, wniosków i petycji:
1) Dębniak Dariusz - przewodniczący Komisji;
2) Cymbała Bożena - z-ca przewodniczącego Komisji;
3) Szymańska Krystyna - członek Komisji;
Komisja ds. Budżetowych i Rozwoju Gospodarczego:
1) Strenk Sabina - przewodniczący Komisji;
2) Bafia Renata - członek Komisji;
3) Dębniak Dariusz - członek Komisji;
4) Kołakowska Anna - członek Komisji;
5) Kobyłka Sławomir - członek Komisji;
Komisja ds. Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej:
1) Cymbała Bożena - przewodniczący Komisji;
2) Janiszewska Małgorzata - członek Komisji;
3) Raducki Janusz - członek Komisji;
4) Kędra Małgorzata - członek Komisji;
5) Szyjka Danuta - członek Komisji;
Komisja ds. Rolnictwa i Ochrony Środowiska:
1) Kobyłka Sławomir - przewodniczący Komisji;
2) Łotocka Karolina - członek Komisji;
3) Bartosiewicz Mirosław - członek Komisji;
4) Strenk Sabina - członek Komisji;
5) Radowski Jan - członek Komisji;